Gyvybės draudimas

Investicinis gyvybės draudimas

Investicinis gyvybės draudimas skirtas savarankiškiems, aktyviems, dalykiškiems, rizikuoti nebijantiems žmonėms. Jums suteikiama galimybė pasirinkti įmokų dydį bei investavimo kryptis.

Tradicinis kaupiamasis gyvybės draudimas

Planuojate rytojų ir siekiate, kad Jūsų ir Jūsų šeimos ateitis būtų užtikrinta? Tuomet tradicinis kaupiamasis gyvybės draudimas kaip tik Jums. Visada būsite tikri, kad ateityje turėsite santaupų ir užsitikrinsite finansinį saugumą atsitikus nelaimei.

Šeimos draudimas

Šeimos draudimas – tai gyvybės draudimo rūšis, specialiai sukurta ir pritaikyta visų šeimos narių poreikiams tenkinti. Viena šeimos draudimo sutartis užtikrina draudimo apsaugą ir finansinės ateities garantijas kiekvienam šeimos nariui.

Vaiko investicinis draudimas

Tai santaupos vaiko ateičiai – sėkmingai investuosite kaupiamus pinigus vaiko mokslams ar savarankiško gyvenimo pradžiai, o pasinaudoję mokesčių lengvata galėsite susigrąžinti dalį sumokėtų pinigų.

Studijų draudimas

Norite, kad jūsų vaikų ateitis būtų užtikrinta ir jie sėkmingai pradėtų savarankišką gyvenimą? Sukaupkite pinigų jų studijoms ir užtikrinkite finansinę paramą tam atvejui, jei atsitiktų nelaimė.

Pensinis draudimas

Tai draudimo rūšis, skirta pinigų papildomai pensijai kaupimui. Jeigu pasirinksite draudiminę apsaugą traumų atveju, vienu metu ne tik taupysite pinigus, bet ir užsitikrinsite realią finansinę pagalbą nelaimės atveju.

Gyvybės rizikos draudimas

Gyvybės rizikos draudimas – vienintelis nekaupiamasis gyvybės draudimas, kurio pagrindinis tikslas – garantuoti draudimo išmoką apdraustojo mirties atveju. Lietuvoje jį dažniausiai pasirenka asmenys, turintys finansinių įsipareigojimų. Jis galėtų tikti ir žmonėms, kuriems reikalinga sustiprinta draudimo apsauga – turintiems pavojingą darbą ar rizikingų pomėgių.

air max pas cherhogan outletmoncler outletmoncler outlet onlinepiumini moncler outletmoncler outletwoolrich outletwoolrich outletnike tn pas chernike tn pas chernike tn pas chernike tn pas chertn pas chernike tn pas cherair jordan pas chergiuseppe zanotti pas chergiuseppe zanotti pas chergiuseppe zanotti pas cherbarbour paris pas cherbarbour paris pas cherdoudoune moncler pas cherair max pas cherair max pas cherair max pas cherair max pas chermichael kors outletmichael kors outlet uk