RDD – 2012 „Gazelės“ nominantė!

Džiaugiamės, kad UADBBRDD“ jau trečius metus yra „Gazelės“ nominantė. „Gazelės“ projektas – tarptautinis. Panašūs įmonių „Gazelių“ atrankos kriterijai galioja ne tik daugelyje Europos valstybių, bet ir JAV. Rolandas Barysas, „Verslo žinių“ vyriausiasis redaktorius, pabrėžia, kad renkant sparčiausiai augusias bendroves matuojamas ne tik jų apyvartos augimas, žiūrima, kad įmonė dirbtų pelningai, bet ir atsižvelgiama į papildomus kriterijus, kurių vienas svarbiausių – skaidrumas.

Tai, kad įmonėms svarbu ne tik stengtis uždirbti pelno, bet ir neužsisklęsti savyje, dalytis patirtimi, kurti darbo vietas, nepalikti už borto jaunų žmonių, kurie tik bando įsitvirtinti darbo rinkoje, pabrėžia ir Lietuvos prezidentė Dalia Grybauskaitė.

Gazele2012_Nominacija

air max pas cherhogan outletmoncler outletmoncler outlet onlinepiumini moncler outletmoncler outletwoolrich outletwoolrich outletnike tn pas chernike tn pas chernike tn pas chernike tn pas chertn pas chernike tn pas cherair jordan pas chergiuseppe zanotti pas chergiuseppe zanotti pas chergiuseppe zanotti pas cherbarbour paris pas cherbarbour paris pas cherdoudoune moncler pas cherair max pas cherair max pas cherair max pas cherair max pas chermichael kors outletmichael kors outlet uk